شروع یک پروژه جدید نقاشی خانه می تواند یک کار ترسناک باشد زیرا به زمان، کار و پول قابل توجهی نیاز دارد. چه به دنبال بازسازی رنگ موجود خود باشید یا از ابتدا با یک پروژه نقاشی جدید شروع کنید، بودجه نقاشی خانه جنبه مهمی است که باید در نظر بگیرید. پول همیشه یک نیاز اصلی برای هر نوع پروژه ای است، به همین دلیل برنامه ریزی مناسب برای صرفه جویی هزینه نقاشی خانه ضروری است.

اگرچه بودجه بالای نقاشی خانه می‌تواند آزادی انتخاب بهتری برای مواد و رنگ‌آمیزی داشته باشد، اما می توان با صرفه جویی هزینه نقاشی خانه نیز یک کار باکیفیت داشت. کار نقاشی خانه با بودجه کم نیز اگر با برنامه ریزی مناسب اجرا شود، می تواند نتایج فوق العاده ای به همراه داشته باشد. عوامل برنامه ریزی خاصی را می توان در نقاشی خانه با بودجه مناسب در نظر گرفت تا بهترین ارزش را برای پول خود داشته باشید.

5 روش هوشمندانه برای صرفه جویی هزینه نقاشی خانه

در اینجا 5 روش هوشمندانه وجود دارد که از طریق آنها می توانید در نقاشی خانه خود صرفه جویی کنید.

با یک بازرسی کامل از فضای خانه خود شروع کنید

حتی قبل از اینکه رنگ های داخلی سطح دیوارهای شما را لمس کنند، توصیه می شود که دیوارها را به طور کامل بررسی کنید. بازرسی دیوارها هرگونه آسیبی را که قبل از شروع رنگ آمیزی بر روی دیوارها وجود داشته باشد، مشخص می کند. رفع هر گونه آسیب قریب‌الوقوع تضمین می‌کند که کار رنگ‌آمیزی شما برای دوره‌های طولانی‌تری باقی می‌ماند و نیازی به هزینه های بعدی پس از رنگ آمیزی نخواهد بود.

ابعاد کل منطقه نقاشی خود را محاسبه کنید

مرحله بعدی پس از بازرسی این است که کل سطح دیوارها را که باید با رنگ پوشانده شوند، مشخص کنید. اگر می خواهید یک دیوار یا یک اتاق را رنگ آمیزی کنید، می توانید با استفاده از ماشین حساب، تخمینی مساحت سطح را به تنهایی انجام دهید. اگر به دنبال رنگ آمیزی کل یک خانه هستید، می توانید از یک تیم حرفه ای کمک بگیرید تا اعداد دقیق را بدانید. دانستن ابعاد به شما کمک می کند تا مقدار مورد نیاز رنگ را خریداری کنید که بودجه مناسبی برای رنگ آمیزی خانه ایجاد می کند.

موارد مورد نیاز خود را برای نقاشی اقتصادی بدانید

پس از محاسبه ابعاد، دانستن الزامات دیوارهای خود برای انتخاب نوع رنگ مناسب ضروری است. هنگام انتخاب نوع رنگ مناسب، باید به چندین ویژگی توجه کرد، مانند ضد آب، ضد گرد و غبار، مقاوم در برابر قلیایی، ضد خوردگی و موارد دیگر. دانستن الزامات دیوارهای خود به شما کمک می کند تا رنگ مناسب برای خانه را متمایز کرده و انتخاب کنید.

برای رنگ آمیزی خانه، رنگ با کیفیت خوب را در بودجه خود بگنجانید

اغلب، مردم مواد رنگی با کیفیت پایین را در فرآیند رنگ آمیزی خانه با بودجه کم انتخاب می کنند و فکر می کنند که به رنگ آمیزی خانه های ارزان قیمت کمک می کند. با این حال، انتخاب رنگ با کیفیت خوب برای صرفه جویی هزینه نقاشی خانه ، در دراز مدت باعث صرفه جویی زیادی در بودجه شما برای نقاشی خانه می شود. رنگ‌های باکیفیت، دیوارهای شما را با تعداد کمتری پوشش کاملاً می‌پوشانند و به همین دلیل از رنگ های ارزان تر بی کیفیت به صرفه تر هستند. همچنین، رنگ‌های باکیفیت با نگهداری آسان‌تر، ماندگاری بیشتری خواهند داشت و در نتیجه به رنگ آمیزی خانه شما کمک می‌کند.

مقایسه خدمات تیم نقاشی برای نقاشی خانه با بودجه مناسب

پس از انتخاب یک رنگ با کیفیت خوب برای خانه، نوبت به انتخاب تیم خدمات نقاشی مناسب برای اجرای رنگ‌های بدون درز می‌رسد. می توانید از تیم های متفاوت قیمت گرفته و بسته به قیمت بودجه آنها برای نقاشی خانه، آنها را با هم مقایسه کنید. همچنین می توانید بسته به ضمانت تکمیل پروژه در زمان مشخص و سطح حرفه ای بودن آنها را با هم مقایسه کنید.

چگونه رنگ های فیلی بویا و بتک می توانند به شما کمک کنند تا خانه خود را با بهترین مواد رنگ کنید؟

نمایندگی افکس با ارایه رنگ های با کیفیت شرکت فیلی بویا و بتک ترکیه بهترین تجربه رنگ آمیزی را تضمین می کنند. می توانید با کارشناسان افکس کالر تماس گرفته و مشاوره بگیرید. تیم افکس کالر با توجه به بودجه و سبک شما بهترین رنگ ها را معرفی خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: 5 ابزار صرفه جویی انرژی در خانه