رنگ و ملزومات افکس

نمایندگی رسمی و انحصاری محصولات Betek و Filli boya در ایران

موفقیت تنها از آن کسانی است که تشنه به دست آوردن آن هستند.
در سال ۱۹۸۸ شرکت بِتِک به عنوان شرکت تولید مواد شیمیایی با هدف ورود به بازار بین المللی در استانبول تاسیس شد.
هدف این شرکت از همان ابتدا مشخص بود.

” استفاده از به روزترین تکنولوژی جهت توسعه و تولید بهترین ها و ارائه محصولات نوآورانه به سراسر جهان از طریق قدرتمندترین شبکه توزیع”
“هدف بزرگ نیازمند تلاش بی وقفه است”

با تلاش گروه تحقیق و توسعه بِتِک، این شرکت موفق به ارائه استانداردهایی به صنعت رنگ و رزین جهانی شد.
امکانات و تجهیزات تولید شرکت بِتِک شامل

  • به روزترین تکنولوژی
  • ساختار اقتصادی قدرتمند
  • پرسنل مجرب
  • شبکه توزیع جهانی

شرکت Betek در جهت توسعه، سرمایه گذاری و تولید، بی وقفه تلاش کرده است.

در سال ۲۰۰۱، شرکت بِتِک، با بکارگیری اصل تولید محصول با کیفیت و حفظ جایگاه خود به عنوان برند نوآور، پیشرو در صنعت رنگ شد.
در سال ۲۰۰۳، بِتِک اولین مجموعه تولید یکپارچه سیستم های حرارتی را در Gebze استانبول تاسیس کرد و این اولین قدم در تبدیل شدن به برند پیشرو صنعت عایق های حرارتی بود.
در سال ۲۰۰۶ ماموریت بِتِک، موفقیت در بازار جهانی بود و بدین ترتیب کارخانه ای به مساحت ۱۱۰۰۰ متر مربع را در مصر بنا کرد. این کار حرکت بزرگی در تبدیل شدن به قدرت در منطقه شد.
بِتِک که با سرعت بالایی در حال توسعه و رشد بود، در سال ۲۰۰۹ دومین کارخانه را با ظرفیت تولید ۲۵۰ هزار تن در Gebze استانبول تاسیس نمود.
در سال ۲۰۱۱ شرکت بِتِک، یکی از بزرگترین ‌کارخانه های تولید عایق های حرارتی را در شهر Kayseri ترکیه تاسیس کرد.
بِتِک که در حال افزایش دادن ظرفیت تولید و از طرف دیگر صادرات محصولات خود بود، در سال ۲۰۱۷ کارخانه دیگری در Rize ترکیه افتتاح کرد.

رنگ های داخل ونمای ساختمان، رنگ های سنتتیک، رنگ های چوب و مبلمان و رنگ های صنعتی، همگی مطابق استاندارد های کیفی جهانی تولید و با افتخار به ۵۰ کشور دنیا صادر می شود.
بِتِک طیف وسیعی از محصولات را تولید می کند که شامل عایق های حرارتی، عایق های رطوبتی، سیستم ترکیب رنگ Renxmatik ، قلم مو و رول و سایر لوازم جانبی می باشد.
سیستم ترکیب رنگ Renxnatik با امکان انتخاب نا محدود، رنگ های با حجم مشخص را ترکیب و در اختیار مشتریان از جمله معماران، طراحان، رنگ کاران و سایر افراد با نیاز های خاص قرار می دهد.
ما به عنوان شرکتی با گردش سالیانه بیش از میلیون ها دلار، معتقدیم که موفقیت از آن کسانی است که تشنه به دست آوردن آن هستند.
موفقیت از آن کسانی است که خستگی نا پذیر و بی وقفه در طول سال تلاش نموده و همواره در حال نوآوری، رشد، سرمایه گذاری و مشارکت در صنعت هستند.

شرکت فیلی بویا (بِتِک) با استفاده از به روزترین تکنولوژی و با تلاش بی وقفه گروه تولید و گروه تحقیق و توسعه همواره بهترین و نوآورانه ترین محصولات را تولید نموده و با بیش از ۴۵۰۰ نماینده داخلی و ۳۰ نماینده در خارج از کشور نه تنها در کشور ترکیه بلکه در سطح جهانی جزو مطرح ترین برند ها می باشد. بازرگانی افکس نمایندگی فیلی بویا و بتک ترکیه در ایران آماده ارائه خدمات به همکاران و مشتریان گرامی فعال در صنعت رنگ، ساختمان، مبلمان و دکوراسیون می باشد. افکس نمایندگی انحصاری رنگ این دو برند می باشد.

0%
کیفیت

کیفیت و کارایی محصولات ما در حد استانداردهای جهانی می باشند.

محصولات